PURE 3000W čierny

PURE 3000W čierny

regulácia výkonu dvojicou vypínačov. Dva výkonové stupne:0-50-100%. Vrátane prvkov pre montáž na strop alebo stenu. Viditeľné svetlo: < 300 lux • účinnosť vyžarovania: > 90% • max. tepelný výkon < 30 sek.

Výrobca: MHS
 
Dostupnosť: 2 týždne
 
Kód: MHS-PE3000AB.100
 
Naša cena: 1 389,00 / KS (s DPH)
 Podrobný popis:

Infražiarič HEATSCOPE® PURE s jedinečným dizajnom je prvý sálavý ohrievač na svete, ktorý bol vybavený konvexnou sklenenou prednou časťou SCHOTT NEXTREMA®.

Vyzerá nielen veľmi štýlovo, ale vďaka zakrivenej konštrukcii  je možné umiestniť vyhrievacie telesá  ešte bližšie k  len 2 mm tenkému sklu. Vďaka tomu je PURE ešte efektívnejší a  teplo je cítiť priamejšie.

Teplo zároveň veľmi príjemne pôsobí na pokožku. Rozsah infračervených vĺn „B“ (stredná vlnová dĺžka) preniká iba do horných vrstiev pokožky, pocit sa rovná pocitu mierneho dňa v neskorom lete, kedy by ste sako radi nechali doma.

Dizajnové ohrievače PURE sa používajú hlavne pod pergoly, terasy, lodžie alebo tiež v (nevykurovaných) zimných záhradách a skleníkoch - všade tam, kde je potrebné rýchlo príjemné teplo v štýle víťazov ceny RedDot Design Award.

PURE je možné inštalovať všade - aj vonku - bez dodatočnej ochrany z dôvodu triedy ochrany IP65.

 

Všetky HEATSCOPE® PURE sú vybavené konvexne tvarovanou čelnou stranou z priemyselného keramického skla odolnou voči teplu, chladu a poveternostným vplyvom od spoločnosti SCHOTT NEXTREMA® a sú ovládateľné výlučne externe (napríklad pomocou inteligentného domáceho systému, domáceho ovládania [somfy, Elsner, KNX apod. ]) (ZAPNUTÉ / VYPNUTÉ, 50% + 100% úrovne výkonu).

Sklokeramický predný panel v maximálnej možnej miere eliminuje produkciu svetla a počas dňa je svetlo prakticky nevidiiteľné

 

Uhlíkové infražiariče HEATSCOPE sú ideálnym riešením pre komerčné aj priemyselné aplikácie.

Vytvárajú požadované teplo v priebehu niekoľkých sekúnd tam, kde je to potrebné:

- na terasách

- v altánkoch

- v zimných záhradách a sklenníkoch

- v pavilónoch

- vo fajčiarskych priestoroch

- vo wellnes areáloch

a pod.

Infračervené žiariče HEATSCOPE umožňujú v ideálnom prípade cielene smerovať teplo a účinne ho prenášať až do vzdialenosti 4 metre.

Pri správnej inštalácii je možné ušetriť 30 - 40% energie v porovnaní s bežnými halogénovými žiaričmi pri rovnakom výkone - vďaka použitej karbónovej technológii v spojení s patentovaným vysokoefektívnym reflektorom a konštrukcii odvetrania.

Parametre produktu PURE 3000W čierny

Príkon ( W ) 2400
Napájanie ( V ) 230
Prúdový odber ( A ) 10,5
IP krytie 65
Prívodný kábel ( m ) 1,75
Vidlica nie
Rozmery ( mm ) 1044 x 166 x 87
Hmotnosť ( kg ) 7,5
Farba čierna/ čierna